Natalia Szewczuk

Nazywam się Natalia Szewczuk, z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym. Uzyskałam tytuł magistra, dołączając do grona absolwentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Na co dzień zajmuję się dietoterapią, ukierunkowaną na powrót do zdrowia i lepszego samopoczucia. Zainteresowanie dietą i żywieniem pozwoliło mi na przerodzenie pasji w swój wymarzony zawód. Dzięki temu teraz mogę pomagać innym w osiągnięciu zdrowia, lepszego samopoczucia i wymarzonej sylwetki. Na co dzień współpracuje m. in. z pacjentami borykającymi się z zaburzeniami węglowodanowymi (cukrzyca, IO, hipoglikemia), hormonalnymi (PCOS, hashimoto), lipidowymi oraz problemami żołądkowo jelitowymi.
Wyznaje zasadę, iż zdrowy tryb życia, odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna są podstawą zdrowia i stanowią profilaktykę wielu chorób. W swojej współpracy z podopiecznymi stawiam szczególnie nacisk na zmianę nawyków żywieniowych oraz zdrowe i zarazem luźne podejście do diety i zdrowego stylu życia.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Treści zawarte w „bloku informacyjnym o zdrowiu” na platformie Centrum Pacjenta Online maja charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie mogą zastąpić kontaktu z lekarzem lub innym specjalistą . wydawca nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie porad i informacji zawartych w serwisie bez konsultacji ze specjalistą.

Potrzebujesz pomocy lekarskiej?

Nasz lekarz zadzwoni do ciebie kiedy Ty chcesz!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.