Iwona Radaczyńska

Jestem absolwentką Psychologii klinicznej (Uniwersytet Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej we Wrocławiu) i studiów podyplomowych w zakresie Seksuologii praktycznej (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu). Ukończyłam również kurs Interwencji kryzysowej w Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Terapii Nerwic w Mosznej.
Nieustannie poszerzam zakres swoich kompetencji i stale uczestniczę w kursach, szkoleniach, studiach. Zajmuję się poradnictwem oraz pomocą psychologiczną. Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, m.in. w domu pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szkole ponadpodstawowej.
W swojej pracy skupiam się na poszukiwaniu rozwiązań, dlatego dobieram formy pomocy w zależności od sytuacji, czyli tego kto i z jakim problemem się zmaga. Wykorzystuję możliwości płynące z różnych podejść psychoterapeutycznych zakładając, że działanie powinno być dostosowane do potrzeb klienta, a nie odwrotnie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Treści zawarte w „bloku informacyjnym o zdrowiu” na platformie Centrum Pacjenta Online maja charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie mogą zastąpić kontaktu z lekarzem lub innym specjalistą . wydawca nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie porad i informacji zawartych w serwisie bez konsultacji ze specjalistą.

Potrzebujesz pomocy lekarskiej?

Nasz lekarz zadzwoni do ciebie kiedy Ty chcesz!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.