Skorzystaj ze spersonalizowanej interpretacji wyników badań laboratoryjnych online, wykonywanych z wykorzystaniem wyrobu medycznego BloodLab.

Otrzymałeś wyniki badań i zastanawiasz się nad interpretacją?
Możesz wybrać interesujące Cię panele badań:
  • Morfologia,    

  • Tarczyca,

  • Panel sercowy,

  • D-Dimery

  • Witamina B12 i kwas foliowy
 
Jeżeli chcesz uzyskać profesjonalną interpretację wyników Twoich badań to ten algorytm jest właśnie dla Ciebie!
Całość zajmuje tylko kilka minut!

od 19,00 zł

Interpretacja badań online przebiega w kilku prostych krokach. Wystarczy, że dodasz plik .pdf, zdjęcie lub wpiszesz Twoje wyniki badań w odpowiednim formularzu. Interpretacji dokonują tysiące algorytmów, a gdy proces zostanie ukończony, na maila otrzymasz szczegółową interpretację wyników badań, która pomoże Ci zrozumieć co dzieje się w Twoim organizmie.
Dzięki temu możesz szybko uzyskać informację o możliwych przyczynach nieprawidłowości, a także propozycję dalszych działań. Pamiętaj analiza nie zastępuje porady lekarskiej.

Jak to działa?

Załącz plik .pdf, zdjęcie lub wpisz Twoje wyniki badań

Potwierdź zamówienie płatnością

Szczegółową interpretację Twoich wyników badań otrzymasz na maila

Jak wygląda interpretacja wyników? Jej głównym celem jest analiza wyników badań krwi dostarczonych przez pacjenta z uwzględnieniem szerszego obrazu klinicznego biorącego pod uwagę wiek i płeć pacjenta. Dzięki zastosowaniu wielu algorytmów stworzonych przez lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w największych ośrodkach medycznych w Polsce wynik interpretacji umożliwia postawienie prawidłowej diagnozy jak również wyjaśnienie przyczyn nieprawidłowości. W interpretacji otrzymasz również propozycję dalszego procesu diagnostycznego, dzięki któremu będzie można potwierdzić lub wykluczyć potencjalną chorobę, a także, które paramerty są niepokojące i należy je monitorować.

Warto pamiętać, że to lekarze powinni zajmować się procesem diagnostycznym. Zadaniem algorytmu jest ich wsparcie i pomaganie pacjentom. To ułatwienie procesu diagnostycznego, które jest nie tylko praktyczne, ale i skuteczne. Rezultat analizy stanowi usługę informacyjną, a nie diagnostyczną. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.